راه های کوچک کردن و لاغری باسن بدون جراحی

ذخایر چربی اضافه در باسن‌ها نشانه تولید بیش از حد هورمون زنانه یعنی استروژن است. اما این حالت می‌تواند باعث ناراحتی زیادی در میان بسیاری از زنان شود. همچنین آن‌ها را از پیروی از برخی از مدل‌های خاص مد محروم می‌کند. در زنان دارای استخوان‌بندی ظریف، باسن بزرگ نامتناسب به نظر می‌رسد. روش‌های مختلفی وجود دارد که بهترین راه برای خلاص شدن از چربی باسن است. همه روش‌ها برای حذف چربی اضافی، تغییر شکل ناحیه و بهبود ظاهر شما می‌باشد. برای این منظور، پزشک از بهترین روش‌های غیر تهاجمی برای شکل‌دهی باسن، کاهش چربی و سفت کردن پوست استفاده می‌کند. این روش‌ها موجب بهبود تن و کشش پوست می‌شوند. برجسته‌ترین ویژگی این روش‌ها این است که شما مطلقا هیچگونه آسیب و دردی تجربه نمی‌کنید، و بعد از درمان سلول‌های باقی مانده فشرده‌تر شده و در برابر تجمع چربی بیشتر مقاومت می‌کنند.

اگر در فکر کوچک کردن باسن هستید، روش‌های مزوتراپی، کربوکسی تراپی و آر اف، روش‌های بسیار موثری هستند که به طور دقیق مناطق مورد نظر را برای حذف چربی و شکل‌دهی بدن به شکل مورد علاقه هدف قرار می‌دهند. این روش‌ها می‌توانند اندازه باسن را کاهش دهند و شکل و فرم بهتری را برای بهبود ظاهر ایجاد کنند که در نتیجه آن لباس‌هایتان راحت‌تر اندازه شما خواهند شد. همکاران ما در مطب دکتر شمس در جلسه مشاوره در مورد روش مناسب لاغری باسن و همچنین مراحل انجام کار با شما صحبت خواهند کرد. این روش‌های درمانی براساس نیاز شما و همچنین شرایط  بدنیتان به شما پیشنهاد می‌شود. برای دریافت خدمات مشاوره یا جهت رزرو نوبت می‌توانید با شماره‌های 02122558718 و 02122558602  تماس حاصل فرمایید. 

روش‌های کوچک کردن باسن


مزوتراپی

تجمعات چربی ناخواسته در باسن می‌تواند هم برای مردان و هم زنان (صرف نظر از سطح آمادگی جسمانی آن‌ها) مشکل‌ساز باشد. اگر قسمت‌های کوچکی از چربی دارید که باعث ناراحتی یا نارضایتی شما می‌شود، تزریقات مزوتراپی راه‌گشا هستند.

تزریق مزوتراپی نسبتا بدون درد است؛ و نتایج برجسته‌ای به همراه دارد. این تکنیک یک فرآیند 30 دقیقه‌ای ساده و سرپایی است و بسیار ایمن‌تر از لیپوساکشن می‌باشد. این روش نیاز به آمادگی خاصی ندارد. تنها نباید 3 روز قبل از درمان و 1 روز بعد از فرآیند از استیل سالیسیلیک اسید (آسپرین) استفاده کنید. در صورت وجود هر گونه بیماری مزمن، به پزشک خود اطلاع دهید.

این روش بسیار ساده و تقریبا بدون درد است. سوزن‌های ویژه مزوتراپی در هر 0.5 تا 1.5 سانتی متر از پوست با یک سوزن بسیار کوچک تزریق می‌شوند و ماساژ کوتاهی بعد از آن انجام می‌گردد.

به طور کلی یک بار در هفته درمان 25 تا 100 تزریقی به مدت 4 تا 10 هفته تجویز می‌شود. این فرآیند تقریبا بدون درد و بدون زمان بهبودی است و نتایج خوبی در عرض 4 هفته قابل مشاهده خواهد بود، هرچند درمان بعضی از افراد تا 10 هفته ادامه می‌یابد. به شرطی که رعایت رژیم غذایی و ورزش، نتایج دائمی خواهند بود.

  با انجام تکنیک مناسب، عوارض جانبی به حداقل می‌رسد. درد به ندرت احساس می‌شود و می‌تواند با استفاده از کرم‌های بی‌حس کننده موضعی کاهش یابد. بروز قرمزی و تورم خفیف ممکن است بلافاصله بعد از فرآیند اتفاق بیافتد اما طول نمی‌کشد و واکنش طبیعی بافت است. معمولا زمانی که بیمار آسپرین مصرف می‌کند، هماتوم کوچک نیز می‌تواند در جایی که سوزن تزریق می‌شود قابل انتظار باشد.

کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی یک روش پزشکی بی‌خطر و حداقل تهاجمی برای لاغری و کوچک کردن باسن است که از تزریقات کوچک گاز دی اکسید کربن، در مقادیر کنترل شده، زیر سطح پوست استفاده می‌کند. بهبودی در گردش خون، اکسیژن‌رسانی و تامین مواد مغذی در ناحیه تحت درمان می‌تواند نتایج چشمگیری در کوچک کردن باسن به همراه داشته باشد. این درمان به بیهوشی نیاز ندارد. این فرآیند یک روش ایمن و بدون عوارض جانبی است، زیرا دی اکسید کربن یک گاز طبیعی است که در بدن انسان وجود دارد.

دی اکسید کربن در حوزه زیبایی از طریق یک دستگاه پزشکی تأمین می‌شود که پارامترهای جریان و دمای گاز را تنظیم می‌کند. این گاز از طریق یک سوزن نازک و کوتاه، زیر پوست یا به عمق بیشتر در بافت چربی وارد می‌شود. ممکن است به دلیل وارد کردن سوزن و احساس گسترش سریع و آسان گاز زیر پوست، دردی کمی را تجربه کنید. برجستگی‌ها و خطوط نازک ممکن است بر روی پوست قابل مشاهده باشند، که برای چند دقیقه پس از ورود گاز قابل مشاهده است. برای دستیابی به بهترین نتایج، این درمان باید به صورت متوالی انجام شود، به این معنی که هر 1-2 هفته یکبار انجام شود. برای کوچک کردن باسن، نتیجه نهایی ممکن است 4 تا 12 هفته طول بکشد تا کاملا مشخص شود.

آر اف  

سیستم RF به طور موثر و کارآمدی، بدون این که حتی با بدن بیمار تماس زیادی پیدا کند، چربی‌ها را در نواحی مشکل‌ساز معمول ذوب می‌کند. این دستگاه لاغری متحول کننده، از امواج رادیوفرکانسی ثابت شده (RF) برای از بین بردن سلول‌های چربی بدون ایجاد آسیب به بافت‌های سالم اطراف استفاده می‌کند. نتیجه این روش، رفع چربی بدون درد از باسن است.

در حالی که سایر روش‌های کاهش چربی مانند لیپوساکشن نیازمند ایجاد برش و برداشتن چربی به صورت دستی است، حذف چربی با آر اف، چربی ناخواسته باسن را بدون حتی یک برش از بین می‌برد. بیماران در مدت کوتاه و حدود دو تا سه جلسه شاهد چند اینچ کاهش سایز در باسن و اطراف پاهایشان خواهند بود، هرچند نتایج مطلوب به طور معمول پس از چهار جلسه به دست می‌آید (هر جلسه حدود 30 دقیقه طول می‌کشد).

از آنجایی که این روش به حرارت امواج رادیوفرکوئنسی برای تخریب چربی متکی است، میزان ناراحتی در طول یا بعد از درمان کاملا صفر است. در زمانی که سیستم کار می‌کند و مدت کوتاهی بعد از اتمام فرآیند، ممکن است احساس گرما داشته باشید، اما پس از درمان، هیچ دوره بهبودی وجود ندارد. فن آوری آر اف برای گرم کردن بافت، توسط سازمان غذا و دارو (FDA) تایید شده است، بنابراین می‌توانید اطمینان حاصل کنید که درمان شما کاملا بی‌خطر است.

هایفو

هایفو در میان تکنولوژی‌های شکل دهی بدن  و لاغری باسن منحصر به فرد است  و تمام تفاوت در تمرکز و شدت آن می‌باشد. این دستگاه از امواج اولتراسوند متمرکزشده با شدت بالا (هایفو) برای ایجاد یک اثر حرارتی قدرتمند استفاده می‌کند که چربی‌های هدف‌گیری شده در باسن را از بین می‌برد. درمان‌های هایفو، انرژی را در عمق‌های خاصی از چربی کانونی می‌کنند، بدون اینکه به بافت‌های اطراف یا مناطق دیگر آسیب برسانند. درمان‌ها را می‌توان به صورت منحصر به فرد برای هدف قرار دادن نقاط مشکل‌ساز خاص، و یا اعمال آن در سراسر نواحی وسیع تحت درمان در یک جلسه واحد مورد استفاده قرار داد. درمان مؤثر و قدرتمند تنها در یک جلسه یک ساعته انجام می‌شود.

روش‌های کاهش چربی تهاجمی مانند لیپوساکشن، معمولاً با خطرات جراحی خاصی همراه هستند و نیازمند دوره زمانی قابل توجهی برای بهبودی و بازیابی پس از درمان هستند. از طرفی، درمان هایفو به عنوان یک روش غیر تهاجمی شناخته می‌شود و بیشتر بیماران بلافاصله پس از انجام این درمان، به فعالیت‌های طبیعی خود باز می‌گردند. این روش با تحریک رشد کلاژن جدید، منجر به شکل لیفت یافته، محکم‌تر و متناسب‌تر باسن می‌شود. این درمان بسیار مؤثر است و می‌تواند به شکل دهی باسن کمک کند. نتایج این درمان در طول دوره 2-3 ماهه مشاهده می‌شود و بهبود نتایج تا مدت 6 ماه ادامه دارد و تقریباً 18 ماه تا 3 سال به طول می‌انجامد. مهمترین نکته این است که این درمان کاملاً بدون درد و بدون نیاز به جراحی انجام می‌شود.

به این پست امتیاز دهید.
راه های کوچک کردن و لاغری باسن بدون جراحی
3 از 4 رای