راه های لاغر و کوچک کردن دائمی ران پا بدون جراحی

اکثر زنان ران کپل و پاهای چاقی دارند. چاقی ران به دنبال بالا رفتن سن ایجاد می‌شود و در برخی موارد ارثی است که در دوران بلوغ خود را نشان می‌دهد. رژیم غذایی و ورزش می‌تواند سایز این قسمت را کاهش دهد. هر ساله تعداد زیادی از زنان تصمیم میگیرند خود را از مشکلات مربوط به چاقی ران خلاص کنند. می‌توان به کمک برخی روش‌های غیرجراحی به این هدف دست یافت. این روش‌ها عبارتند از: مزوتراپی، آراف و کرایولیپولیز، که تاثیر قابل توجهی در لاغر کردن ران دارند.

اکثر افراد از داشتن پاهای چاق که با سایر قسمت‌های بدنشان تناسب ندارد ناراحت‌ هستند. آنها خواستار انحنای بیشتر بدن و کاهش چربی‌های ران خود هستند. روش‌های غیر جراحی به شکل‌دهی مجدد ران کمک می‌کنند و ظاهری زیبا را برای شما به ارمغان می‌آورند. پزشک پس از بررسی شرایط بدنی شما روش مناسب را برای لاغری و کوچک کردن ران به شما پیشنهاد می‌دهند. این روش‌ها با کاهش چربی اضافی به خوش فرم شدن ران‌ها کمک می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر جهت رزرو نوبت می‌توانید با شماره‌های 02122558718 و 02122558602  تماس حاصل نمائید.

علل چاقی ران


شناخت علل اصلی این مسئله بسیار ضروری است به این ترتیب می‌توان از چاق شدن ران و بازگشت چاقی در آینده جلوگیری کرد. علل چاقی ران عبارتند از:

تغییرات هورمونی

در دوران بلوغ، تغییرات هورمونی زنان به بدن هشدار می‌دهد که برای تامین انرژی در دوران بارداری و شیردهی به ذخیره کردن چربی نقاط خاصی از بدن بپردازد. معمولا به همین دلیل در دوران بارداری ران زنان چاق می‌شود. هورمون‌ها نقش مهمی را در ذخیره چربی ران ایفا می‌کنند.

چاقی و افزایش وزن بدن

چاقی و افزایش وزن بدن از علل مشخص چاقی ران هستند. به دنبال افزایش وزن، چربی در نقاط مختلفی از بدن جمع می‌شود. در برخی از افراد به‌ ویژه زنانی که ظاهری شبیه گلابی دارند ران‌ها و باسن اولین نقطه برای تجمع چربی محسوب می‌شوند.

رژیم غذایی نامناسب

رژیم غذایی ارتباط نزدیکی با چاقی و افزایش وزن دارد. کالری‌های اضافی دریافتی در بدن به شکل چربی ذخیره می‌شوند. این مساله می‌تواند از علل اصلی چاق شدن ران باشد.

نشستن به مدت طولانی

اگر ورزش نکنید، نشستن پشت میز کامپیوتر یا محل کار به بدن ضرر می‌رساند. نشستن یکی از دلایل بسیار مهم چاق شدن ران و افزایش وزن افراد است.

مزایای لاغر کردن ران


لاغر کردن ران‌ها و از بین بردن چربی آنها با مزایای بی‌شماری همراه است. تعدادی از مزایای لاغر كردن ران ها که شایان توجه‌اند به شرح زیر هستند:

 •  حجم و ظاهر بهتر ران کاهش چربی ران‌ها
 •  تناسب بیشتر ران‌ها با بقیه بدن
 •  نرم و لطیف‌ شدن پوست پاها
 •  از بین رفتن توده‌های چربی در ران‌ها
 •  افزایش قدرت انتخاب لباس

این مزایا به شکل ران، وضعیت کلی تناسب اندام و نوع روشی که انتخاب می‌کنید بستگی دارد. در طی دوره مشاوره با شما در خصوص مزایای روش‌های لاغر کردن ران صحبت می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم اهداف مشترکی داریم و شما به خوبی از مزایا و معایب روش انتخابی اطلاع دارید.

متقاضیان درمان


زنانی که قصد کوچک کردن ران‌هایشان را دارند باید وزن خود را ثابت نگه دارند تا از نتایج بلند مدت سود ببرند. این افراد باید در وضعیت مناسب سلامت به سر ببرند و شرایط پزشکی آنها کنترل شده باشد. ارتجاعی بودن پوست برای جلوگیری از چروک شدن آن بعد از برداشتن چربی‌های ران و زانو بسیار مهم‌ است. مهم‌ترین نکته برای عمل‌های موفق زیبایی وجود ارتباط بین پزشک و بیمار است. پزشک تاکید زیادی بر درک درست اهداف و انتقادات بیمار دارد و براساس اهداف او و تخصص فنی خود پیشنهاداتی را مطرح می‌کند.

روش‌های لاغر و کوچک کردن ران


مزوتراپی

این روش غیر جراحی به آرامی و کاملا موثر به کاهش چربی ران و کوچک کردن ران کمک می‌کند. این روش که در مطب انجام می‌شود باعث کاهش چشمگیر چربی در بخش‌های تحت درمان می‌شود و برای زنان و مردان در همه گروه‌های سنی و انواع پوست‌ها کارایی دارد. یکی از بزرگ‌ترین مزایای این روش درمانی لاغری ران‌ها این است که فاقد دوره استراحت است بنابراین می‌توانید به فعالیت‌های روزمره‌ی خود ادامه دهید. مزوتراپی بدون رژیم غذایی خاص یا ورزش، نتایج قابل توجهی را ایجاد می‌کند که پایدار هستند و در طی دوران زندگی تغییر نمی‌کنند. داروهایی که در مزوتراپی مورد استفاده قرار می‌گیرند چربی زیر پوست را آب می‌کنند. به این ترتیب چربی ذوب می‌شود و طی دوره کاهش وزن، تجزیه شده و وارد جریان خون می‌شود و توسط اعضای اصلی بدن مصرف می‌شود. مزوتراپی شامل مجموعه‌ای از دارو‌ها مانند ویتامین‌ها، مکمل‌ها و سایر داروهاست که به تجزیه و سوختن چربی کمک می‌کنند. در هر ویزیت چند تزریق در محل مورد نظر انجام می‌شود و براساس محل و سایز آن تعداد ویزیت‌ها بین ۶تا ۱۰ جلسه متغیر است.

رادیوفرکانسی (آراف)

پیکرتراشی رادیوفرکانسی باعث کاهش قابل توجه چربی، سفت شدن پوست و کاهش وزن می‌شود. این روش برای افرادی که می‌خواهند از شر چربی‌های مقاوم و چربی‌های زیر پوست ران خلاص شوند بسیار‌ مناسب است. هنگامی که ورزش و رژیم غذایی نمی‌توانند به فرد برای کاهش وزن کمک کنند این روش جالب بسیار مناسب خواهد بود. مزایای رادیو فرکوئنسی Rf عبارتند از:

 •  نتایج فوری
 •  ایمن بودن، موثر بودن و عدم نیاز به جراحی
 •  ضروری نبودن استراحت بعد از عمل، نتایج پایدار
 •  درمان سریع و سی دقیقه‌ای
 •  کاهش چربی زیر پوست
 •  فرم‌دهی بدن
 •  تجزیه چربی‌های موجود در قسمت‌های عمیق بدن

در پیکر تراشی به‌ کمک (آراف) از فرکانس ضعیف فراصوت برای نفوذ به بافت‌های چربی استفاده می‌شود و از طریق فیبروبلاست به تحریک کلاژن سازی کمک می‌شود. این روش باعث لطافت پوست و کاهش قابل توجه چربی می‌شود. در رادیوفرکانسی سلول‌های چربی لایه‌های زیرین حرارت می‌بینند. گرما باعث تجزیه بافت چربی به اسید‌های چرب و رگ‌های خونی تبدیل می‌شود. در پی آزاد شدن اسید‌های چرب، بافت‌های چربی تجزیه و ران‌ها لاغرتر می‌شوند. در اولین مرحله، نتایج کاملا مشهود هستند اما تعداد مراحل آن به سن فرد، نتایج مطلوب و قسمت مدنظر بستگی دارد. افراد مسن یا افرادی که مشکلات پوستی بیشتری دارند به جلسات بیشتری برای لاغر کردن ران‌ها نیاز خواهد داشت.

کرایولیپولیز

افراد زیادی با لاغر کردن ران و کاهش چربی در قسمت‌های داخلی و بیرونی ران‌هایشان درگیر هستند. گاهی حتی با داشتن رژیم غذایی و سبک زندگی سالم، کاهش چربی‌های زیر پوست غیر ممکن به نظر می‌رسد. کرایولیپولیز یک روش ایمن و کارامد برای برداشتن چربی‌های ران و سایر نقاط بدن مانند شکم و پهلو است. کریولیپولیز می‌تواند ظرف مدت سه ماه و فقط در یک جلسه حدود ۲۵درصد از چربی‌های ران را کاهش دهد. از این روش لاغری سریع ران‌ها استفاده‌های مختلفی می‌شود و امکان حذف چربی قسمت‌های مختلف بدن را فراهم می‌کند. این روش یک روش سریع، ایمن و غیر جراحی است که بدون نیاز به بیهوشی یا استفاده از سوزن انجام می‌شود. روزی که فرد قصد انجام این روش را دارد باید لباس‌های راحت و گشاد بپوشد. از آنجایی که برای انجام این روش نیازی به استراحت در منزل نیست فرد می‌تواند روز بعد فعالیت خود را از سر بگیرد.

به این پست امتیاز دهید.
راه های لاغر و کوچک کردن دائمی ران پا بدون جراحی
3.5 از 8 رای