بزرگ و برجسته کردن سینه با تزریق ژل

تزریق ژل (فیلر) به سینه‌ها روش‌ نوینی است که‌ امروزه به‌ منظور بزرگ کردن و افزایش سایز سینه‌ها انجام می‌شود. خانم‌هایی که دوست دارند سینه‌های کوچک خود را تغییر شکل داده یا برجسته کنند و یا بدون پروتز سینه و به ‌طور طبیعی سایز سینه‌های خود را بزرگ‌تر کنند می‌توانند از این طریق به آرزوی دیرینه خود دست یابند. در این روش درمانی که بدون جراحی، اسکار (جای زخم)، ایمپلنت سیلیکونی و دوره بهبود طولانی صورت می‌گیرد، می‌توان با تزریق ژل‌های اسید هیالورونیکی سینه‌ها را به شکل دلخواه تغییر داد.

تزریق ژل در سینه‌ها یک روش کاملا ساده‌ و سرپایی است. با این روش می‌توان سایز سینه‌ها را بدون انجام جراحی تقریبا به‌ صورت دائمی افزایش داد. با تزریق ژل، پوست به رشد خود ادامه داده و به‌طور طبیعی کشیده می‌شود و در نتیجه ظاهری طبیعی و صاف پیدا خواهد کرد.

اگر احساس می‌کنید که سینه‌های شما حالت سابق خود را از دست داده و افتاده و شل شده‌اند بهتر است به فکر بهبود ظاهر خود باشید. بزرگ کردن سینه بدون عمل جراحی یکی از بهترین روش‌های رفع افتادگی سینه‌ها است. با وجود این‌که ایمپلنت یکی از شایع ترین روش‌های افزایش سایز سینه است اما امروزه بسیاری از خانم‌ها به‌دنبال روش‌های غیرتهاجمی هستند که بدون نیاز به دوره بهبود و استراحت طولانی بتوانند به‌صورت طبیعی سینه‌های خود را بزرگ‌ و برجسته کنند.

در مطب دکتر شمس رویکرد ما ارائه خدمات مناسب به بیماران است. همکاران ما در طول جلسات مشاوره کمک می‌کنند تا بیماران برنامه درمانی مناسب را انتخاب و به اهداف خود دست یابند. برای کسب آگاهی بیشتر و یا رزرو نوبت می‌توانید با شماره‌های 02122558718 و 02122558602  تماس حاصل فرمایید.

متقاضی مناسب


بسیاری از خانم‌ها به‌ دلایل مختلف سینه‌های کوچکی دارند. تزریق ژل به زیر بافت‌های سینه موجب می‌شود سینه‌ها بالاتر رفته و ظاهر بهتری پیدا کنند. اگر بافت سینه‌های بیمار به‌اندازه کافی باشند فرایند تزریق ژل نتیجه بهتری خواهد داشت.

بعد از بارداری

بعد از بارداری و خصوصا در دوره شیردهی به‌دلیل از دست رفتن بافت‌های محافظتی سینه و کاهش حجم سینه معمولا سینه‌ها آویزان و افتاده می‌شوند. ژل‌ها با بازگرداندان حجم سینه‌ها تاثیر به‌سزایی در بالا بردن و بزرگ کردن سینه داشته و موجب می‌شوند سینه‌ها شکل قابل از بارداری را پیدا کنند.

افزایش یک سایز

برخی خانم‌ها با وجود این‌که سینه‌های مناسب و اندازه‌ای دارند اما دوست دارند با تزریق ژل سایز سینه‌هایشان را به اندازه دلخواه خود برسانند. این مورد در حقیقت یکی از ایده‌آل‌ترین روش‌ها است. وقتی میزان بافت سینه بیمار به‌ اندازه کافی باشد تزریق زیر بافت احساس نشده و در نتیجه سینه‌ها ظاهر کاملا طبیعی پیدا خواهند کرد.

تزریق ژل برای چه کسانی نامناسب است؟

افرادی که بافت سینه خیلی کمی دارند و همچنین افرادی که سینه‌های خیلی شل و آویزانی دارند متقاضی مناسب بزرگ کردن سینه با تزریق ژل نیستند. در مورد اول، به‌دلیل این‌که که بافت سینه کافی برای پوشاندن ژل وجود ندارد در نتیجه سینه سفت و غیرطبیعی می‌شود.

در مورد دوم، شل بودن و افتادگی زیاد سینه‌ها موجب می‌شود که تزریق ژل تاثیری در درمان نداشته باشد.

بزرگ کردن سینه با تزریق ژل بهترین و مناسب‌ترین روش درمان برای هر دو مورد فوق می‌باشد. بنابراین بهتر است قبل از هر اقدامی با پزشک مجرب مشاوره کرده تا مطمئن شوید که آیا شما کاندید مناسبی برای تزریق ژل هستید یا خیر.

در طول جلسه مشاوره، سوابق پزشکی بیمار بررسی، معاینه کامل انجام، و جزئیات روش تزریق ژل به بیمار شرح داده خواهد شد. قبل از تزریق به‌منظور تشخیص هر گونه بیماری در سینه انجام آزمایش سونوگرافی الزامی است. در این‌صورت هر گونه اختلال مرتبط با تزریق ژل از بیماری‌های سینه متمایز می شوند.

ژل سینه دارای چه ترکیباتی است؟


ترکیبات موجود در فیلرها یا همان ژل‌ها شبیه به ترکیبات موجود در ژل‌های هستند که به صورت تزریق می‌شوند. ژل‌ها از نقاط کاملا نامشخص به بافت‌های سینه تزریق می‌شوند. از طریق تزریق ژل اندازه سینه‌ها تا 1 سایز افزایش می‌یابد. دوره بهبود در این روش کوتاه بوده به‌طوری که بیمار روز بعد از تزریق می‌تواند به کار و فعالیت‌های روزانه خود ادامه دهد.

همانطور که قبلا ذکر شده، ژل‌های سینه از اسید هیالورونیک ساخته شده اند. اسید هیالورونیک ترکیبی است که به‌طور طبیعی در زیر پوست بدن یافت می‌شود. بعد از ترزیق، ژل به ‌آرامی جذب بدن شده و به مواد سازگار با زیست تجزیه شده و از بدن دفع می‌شود. اسید هیالورونیک ترکیب کاملا سالم و بدون خطری است. یکی از بزرگ‌ترین مزایای ژل‌های اسید هیالورونیک این است که اگر بیمار اثرات بعد از تزریق را دوست نداشته باشد با تزریق آنزیم می‌توان ژل‌ها را جذب و سینه‌ها را به حالت اول بازگرداند.

تزریق ژل به چه صورت انجام می‌شود؟


اسید هیالورونیک ترکیبی غلیظ و متراکم است. سینه‌ها در تزریق ژل به نسبت جراحی معمولی پرتر و نرم‌تر خواهند شد. ژل با کمک سوزن کلفت به بافت سینه تزریق شده و درعرض چند ثانیه جذب می‌شود.

این فرایند از طریق بی‌حسی موضعی صورت می‌گیرد تا بیمار درد کمتری احساس کند. تزریق ژل بیشتر از 30 دقیقه طول نمی‌کشد و بیمار خیلی زود شاهد نتیجه حاصل از تزریق خواهد بود. علائمی چون  درد خفیف ناشی از سفت شدن پوست و حساسیت، به‌مدت چند روز بعد از تزریق ژل کاملا طبیعی است و بعد از گذشت مدت کوتاه و سازگار شدن بدن با شرایط جدید کاملا برطرف می‌شوند. مزایای تزریق ژل به سینه‌ها شامل:

  • افزایش اندازه سینه و تغییر طبیعی شکل و ظاهر سینه
  • روش کاملا سرپایی و سریع
  • بدون نیاز به بیهوشی عمومی
  • دوره بهبود کوتاه
  • بدون زخم و اسکار

بیشتر بیماران روز تزریق و یا نهایت 1 روز بعد از آن به فعالیت‌های روزانه خود ادامه می‌دهند. اغلب توصیه می‌شود به‌مدت 1 تا 2 هفته بعد از تزریق از انجام حرکات ورزشی سخت، بالا و پایین پریدن و همچنین دویدن حتی‌المقدور خودداری کرد.

ماندگاری ژل چقدر طول می‌کشد؟


ژل‌های اسیدهیالورونیک معمولا به‌مدت 18 ماه و در برخی موارد بیش از2 سال ماندگاری دارند. تا زمانی‌که نیمی از حجم ژل هنوز در سینه‌ها وجود دارد تاثیر آن قابل مشهود بوده و با روز اول و قبل از تزریق قابل مقایسه است. به‌همین دلیل بیشتر خانم‌ها به‌سراغ مارک تجاری و یا ژل‌هایی می‌روند که ماندگاری بالایی داشته باشد.

برخی از ژل‌ها به‌دلیل این‌که حاوی ترکیبات طبیعی موجود در بدن هستند خیلی زود در بدن جذب می‌شوند. چنین ترکیباتی در بدن سریع جذب و دفع می‌شوند

دوام و ماندگاری کوتاه از طرفی نوعی مزیت محسوب می‌شود چرا که بدن مجبور نخواهد بود شی خارجی را برای مدت طولانی در خود نگه‌ داشته و در نتیجه مشکلاتی چون فیبروز و گرانولوما ( توده گره‌ای) در پستان کمتر بوجود خواهند آمد.

گزینه‌های دیگر


ایمپلنت سینه و تزریق چربی یکی دیگر از راه‌های افزایش حجم و سایز سینه است. ایمپلنت سینه شامل استفاده از ایمپلنت‌های سیلیکونی در زیر سینه به‌منظور بزرگ کردن‌ سینه است.

از مزایای این روش‌ها این است که سینه بسیار بزرگ و برجسته می‌شود. در روش تزریق چربی (لیپوفیلینگ)، چربی نواحی خاص بدن بیمار استخراج و سپس به سینه تزریق می‌شود تا سینه‌ها بزرگ‌تر و برجسته شوند. از مهمترین مزایای این روش می‌توان به شکل طبیعی و عدم وجود زخم ناشی از جراحی اشاره کرد.

هزینه


هزینه برجسته کردن سینه به سایز سینه مورد دلخواه بیمار و همچنین میزان تزریق ژل بستگی داشته و متغییر است. با تزریق ژل معمولا سینه خانم‌ها 1 سایز افزایش می‌یابد. البته این سایز برای خانم‌هایی که بلند قد هستند و یا دارای کارور پهنی هستند مناسب نیست. چنین افرادی معمولا دوست دارند سینه‌های حجیم‌تر و بزرگ‌تری داشته باشند. پزشک در طول مشاوره موارد مرتبط با تزریق ژل و بزرگ کردن سینه را به بیمار کاملا شرح خواهد داد.


به این پست امتیاز دهید.
بزرگ و برجسته کردن سینه با تزریق ژل
3.75 از 4 رای