انواع روشهای کوچک کردن سینه(سفت کردن و لیفت) بدون عمل جراحی

خانم‌هایی که سینه‌های بزرگی دارند و از ظاهر آن‌ها ناراضی هستند و یا می‌خواهند علائمی مانند پشت‌درد، مشکلات تنفسی و طرز ایستادن نامناسب خود را درمان کنند می‌توانند از روش‌های کوچک کردن سینه استفاده کنند. در روش‌هایی که برای کوچک کردن سینه استفاده می‌شوند بافت چربی اضافه سینه برداشته و هم‌زمان پوست سینه نیز کشیده می‌شود که باعث می‌شود خانم‌ها احساس بهتری نسبت به سینه‌هایشان داشته باشند. لیفت سینه هیچ خطری برای سایر بخش‌های بدن ایجاد نخواهد کرد. علاوه بر درد جسمی و سایر علائم، سینه‌های بزرگ ممکن است باعث جلب‌توجه ناخواسته دیگران نیز بشود که می‌تواند بر اعتماد به نفس خانم‌ها تأثیر بگذارد و آن‌ها را از ظاهر خود ناراضی کند. کوچک کردن سینه به بیماران کمک می‌کند تا اعتماد به نفس خود را به دست آورند و با ایجاد ظاهری که آن را دوست دارند از ظاهر جدید خود لذت ببرند.

اگر به دنبال روشی مؤثر برای کوچک کردن سینه هستید، متخصصان ما روش‌های درمانی مؤثری را به شما معرفی و ارائه خواهند کرد.  این روش‌های درمانی برای کوچک کردن و لیفت سینه شامل استفاده از تزریق مزوتراپی، هایفوتراپی و رادیو فرکانسی می‌باشد که بدون جراحی نتایج مؤثری را در پی خواهند داشت. برای انتخاب روش مناسب و اطلاع از شرایط متقاضیان مناسب برای انجام این روش‌ها بهترین راه مشاوره با متخصص می‌باشد. شما می‌توانید برای دریافت خدمات مشاوره یا رزرو نوبت با شماره‌‌های 02122558718 و 02122558602  تماس حاصل نمایید.‌

مزایا


مزایای کوچک کردن سینه از لحاظ جسمی و روحی فوق العاده است. داشتن سینه‌های غیر یکسان بزرگ نیز باعث می‌شود که نتوانید لباس‌ها و حتی سینه‌بندهای مناسب و اندازه خود پیدا کنید. بسیاری از زنان که  سینه‌های بیش‌ازحد بزرگ دارند در  فعالیت‌های ورزشی و تمرینات شرکت نمی‌کنند زیرا سینه‌هایشان مزاحم آن‌ها است. کوچک کردن سینه می‌تواند به شما در ایجاد احساس اعتماد به نفس بیشتر کمک کند. داشتن سینه‌های بزرگ همچنین به دلیل اصطکاک بیشتر با تنه بدن می‌تواند موجب تحریک و ناراحتی پوستی شود. در موارد جدی‌تر حتی ممکن است تاول و عفونت ایجاد شود. کوچک کردن اندازه سینه خطر تحریک مزمن پوست را از بین می‌برد.

متقاضی مناسب


کاندید مناسب برای کوچک کردن سینه خانم‌هایی با سینه‌های بزرگ هستند که دچار مشکلات سلامتی، اعتماد به نفس پایین، ناراحتی‌های فیزیکی و اجتماعی هستند و با اندازه سینه‌هایشان مشکل‌دارند. زنان باردار یا شیرده نباید از این روش‌ها استفاده کنند. بیماران قبل از انجام روش‌ها باید از جزئیات و خطرات مربوط به آن اطلاعات کامل کسب کنند و انتظارات واقع‌بینانه داشته باشند تا نتایج درمان برایشان رضایت‌بخش باشد.
پس از کوچک کردن و بالا بردن سینه‌ها، شکل کلی آن‌ها بسیار شبیه قبل از درمان است. لیفت سینه ناشی از کوچک شدن و کاهش وزن سینه‌ها و خاصیت کششی پیوندهای حمایتی سینه‌ها است.

کوچک کردن و لیفت سینه با روش‌های غیر جراحی


مزوتراپی

مزوتراپی روش کم تهاجمی است که باعث رفع چربی و درنتیجه کاهش اندازه سینه‌ها می‌شود. درمان شامل چندین میکرو تزریق از داروهای شیمیایی و هومیوپاتی، عصاره‌های طبیعی گیاهی استاندارد، ویتامین‌ها و اسیدهای آمینه است که به لایه میانی پوست تزریق می‌شوند. این دوزهای کوچک از داروها در مناطق هدف برای کاهش چربی سینه استفاده می‌شوند. بسته به نتایج موردنظر فرد ممکن است 10 تا 15 جلسه درمان در فواصل 3تا 4 هفته نیاز باشد.
منطقه درمان ابتدا بی‌حس می‌شود. آنتی‌اکسیدان‌ها، ویتامین‌ها و مواد معدنی و در موارد خاص داروهای هومیوپاتی نیز تهیه‌شده و به پوست بیمار تزریق می‌شوند. تزریق با یک تزریق کننده مخصوص انجام می‌شود. در طول درمان مقادیر کوچک در چند نقطه تزریق می‌شوند.
کمی ناراحتی در حین تزریق وجود دارد که طبیعی است اما امکان استفاده از بی‌حسی موضعی وجود دارد که باعث می‌شود درمان بدون درد باشد. هنگامی که اثرات بی‌حسی موضعی از بین می‌رود باید انتظار کمی درد و تورم را داشته باشید. عوارض جانبی ممکن است به‌طور کلی خفیف باشد و ممکن است مدت کوتاهی با سوزش یا خارش همراه باشد و همچنین درد مداومی که می‌تواند از چند دقیقه تا دو روز طول بکشد. کبودی موقت عارضه‌ای رایج است اما بیشتر کبودی‌ها در عرض یک هفته محو می‌شوند و پس دو هفته باید کاملاً از بین رفته باشند.

رادیو فرکانسی (آر اف)

با پیشرفت علم آر اف RF به‌عنوان روشی مدرن برای رفع چربی‌های سینه استفاده می‌شود. این درمان کاملاً غیرتهاجمی است و بنابراین ممکن است به سایر روش‌های جراحی زیبایی ترجیح داده شود. نتایج بسیار مؤثر و ماندگار است زیرا سلول‌های چربی موجود در عمق پوست هدف اشعه قرار می‌گیرند. این فرم جدید لیپولیز برای افرادی مناسب است که می‌خواهند دو تا پنج سانتیمتر سینه را کوچک کنند و به‌طور هم‌زمان شلی پوست را رفع کنند. هر جلسه رادیو فرکانسی به‌طور کلی حدود 60 دقیقه طول می‌کشد. ازآنجاکه این روش کاملاً غیرتهاجمی است هیچ درد و یا عوارض جانبی ندارد. این دستگاه روی سطح پوست فشرده می‌شود و به ذرات باردار اجازه می‌دهد تا از طریق بافت به ناحیه موردنیاز منتقل شوند. لرزش این ذرات با فرکانس بالا باعث تولید گرمای کافی برای کاهش چربی و بازسازی کلاژن می‌شود.
اغلب افراد بلافاصله به درمان‌های فرکانس رادیویی پاسخ می‌دهند و نتایج را درست پس از اولین جلسه درمان خود مشاهده می‌کنند. جلسات درمانی بیشتر باعث حصول نتایج واضح‌تر و ماندگارتر خواهد شد. توجه داشته باشید که نتایج اغلب به سن و مقدار چربی موجود در ناحیه سینه بستگی دارد. این روش درمانی برای استفاده طولانی‌مدت در نظر گرفته می‌شود و جلسات می‌توانند تا زمانی که نتایج موردنظر نشان داده شود ادامه یابند. هنگامی که نتایج موردنظر به دست می‌آید ممکن است جلسات درمانی برای کوچک و سفت ماندن سینه‌ها در آینده نیز در نظر گرفته شود.
اگرچه آر اف روشی ایمن است اما توصیه‌شده است که زنان باردار و همچنین کسانی که در معرض بیماری‌های پوستی مانند التهاب پوست قرار دارند از درمان خودداری کنند.

هایفوتراپی

هایفو روش غیر جراحی بالا کشیدن پوست است که به یکی از بهترین روش‌های درمانی تبدیل‌شده است. این روش می‌تواند به‌طور دائمی برای کاهش چربی‌های سینه مورداستفاده قرار گیرد و روش کار به این صورت است که انرژی آکوستیک در عمق 8 میلی‌متری متمرکز می‌شود و سلول‌های چربی را از بین می‌برد. فرکانس بالا موج اولتراسوند موجب گرم شدن پوست می‌شود و به‌طور مؤثر سلول‌های چربی را از بین می‌برد و باعث سفت شدن سینه می‌شود. سلول‌های چربی تحت درمان قرارگرفته از طریق فرآیندی طبیعی از طریق سیستم لنفاوی از بین می‌روند. این روند حذف چربی تا 3 ماه پس از درمان ادامه می‌یابد.
دستگاه هایفو بر روی پوست قرار می‌گیرد و در حدود 2 دقیقه نگه‌داشته می‌شود. این عمل 3 بار در هر منطقه تکرار می‌شود. در طول درمان شما ممکن است حرارت دستگاه را احساس کنید و در برخی موارد ممکن است پوست کمی گرم شود و ناراحت‌کننده باشد. شما همچنین ممکن است کمی لرزش و قلقلک احساس کنید. به‌طور کلی، پس از یک جلسه درمان با هایفو نتایج عالی حاصل می‌شود. یک جلسه درمان اضافی نیز ممکن است 8 یا 12 ماه پس از اولین جلسه درمانی انجام شود. پزشک برای افزایش روند دفع چربی و کوچک شدن سینه تغییر سبک زندگی را توصیه خواهد کرد. هایفو روشی کاملاً غیرتهاجمی است و به همین دلیل هیچ مشکل و عارضه‌ای وجود ندارد. شما سریعاً می‌توانید به فعالیت‌های روزمره خود بازگردید.

 

به این پست امتیاز دهید.
انواع روشهای کوچک کردن سینه(سفت کردن و لیفت) بدون عمل جراحی
4.08 از 74 رای