بهترین دکتر متخصص پوست و مو

در این مقاله می‌توانید موارد زیر را ببینید:

  • لیست پزشکان و پزشک‌های پوست و مو در تهران و سایر شهرها
  • آدرس و تلفن دکترها و پزشکان پوست و مو در تهران و سایر شهرها
  • معرفی دکتر متخصص پوست تهران
  • معرفی بهترین دکتر پوست و مو

درماتولوژی یا به عبارتی علم مطالعه پوست شاخه‌ای از علوم پزشکی است که به بررسی پوست، ساختار پوست، عملکرد و بیماری های پوستی می‌پردازد. متخصصین پوست در تشخیص و درمان بیماری‌های مرتبط با پوست، مو، ناخن و همچنین مشکلات مرتبط با زیبایی ازجمله آفتاب‌سوختگی، پیری، سرطان پوست و سایر بیماری‌های پوستی مهارت و دانش کافی دارند.
تجربه و دانش تمام متخصصین پوست در یک سطح نیست. پیداکردن متخصصی که بتواند مشکلات و نگرانی‌های بیمار را به‌راحتی برطرف کند قطعا نیاز به تحقیق کافی دارد.

اگر قصد دارید از درمان‌های زیبایی پوست استفاده کنید توصیه می‌کنیم به یک پزشک متخصص پوست و زیبایی مراجعه کنید. متخصصین پوست و زیبایی به‌دلیل داشتن دانش و تخصص کافی در این حوزه می‌توانند جهت دستیابی به هدف موردنظر به درستی و بدون خطر بسیاری از روش‌های زیبایی پوست را بکار ببرند. متخصصین ما در مطب دکتر شمس با به کارگیری بهترین روش‌های درمانی ، انواع مشکلات و بیماری های پوستی را بدون هیچ گونه عوارض و با نتایج موثر و چشمگیر درمان می‌کنند . متخصصین ما با استفاده از امکانات موجود در مطب، به شما کمک می‌کنند تا به آنچه دلخواه شماست برای بهبود و زیباتر شدن پوست و موی خود ، دست یابید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در خصوص روش‌های درمانی مورد استفاده در مطب دکتر شمس، یا جهت رزرو نوبت از متخصصین می‌توانید با شماره‌های 02122558718 و 02122558602  تماس حاصل فرمایید.

چگونه یک متخصص پوست خوب را انتخاب کنیم؟


در جامعه امروز مراجعه به یک متخصص پوست مزایای زیادی برای فرد دارد. از آن‌جایی که معمولا انتخاب بهترین دکتر پوست کار راحتی نیست در این مقاله به معرفی نکاتی می پردازیم که باید در انتخاب متخصص پوست درنظر گرفت.

تجربه و کارورزی

داشتن تجربه و آموزش لازم تاثیر چشمگیری در نتیجه حاصل از درمان دارد. متخصصین پوست بعد از چند سال آموزش و کارورزی باید جهت کسب مدرک تخصصی خود آزمون ویژه‌ای‌ را با موفقیت بگذرانند. اطمینان از تخصص و مدرک پزشک اهمیت فراوانی دارد. معمولا با مراجعه به وب‌سایت مطب می توان اطلاعات کوتاهی درخصوص بیوگرافی یک پزشک کسب کرد.

تحقیق بیمار و میزان رضایتمندی

این روزها می‌توان به‌راحتی در خصوص هر موردی در اینترنت تحقیق و بررسی کرد. هنگام جستجوی پزشک جدید، مطالعه آن‌لاین نظرات بیماران نه‌تنها کار خلاف قانون نیست بلکه کمک فراوانی در انتخاب صحیح می‌کند. پیدا کردن نظرات بیماران در وب‌سایت بیمارستان کار بسیار راحتی است. با مراجعه به وب‌سایت مطب و یا مراکز درمانی می توان اطلاعاتی درخصوص تجربیات گذشته بیماران، مرکز درمانی، ارتباط پرسنل با بیماران، مدت زمان انتظار بیماران، رفتار پزشکان با بیمار و میزان رضایت بیماران از نتایج حاصل از درمان کسب کرد. این اطلاعات درحقیقت سرنخ‌های روشنی هستند که در انتخاب بهترین متخصص پوست موثر می‌باشند.

اولین ملاقات

بعد از انجام تحقیق و برنامه‌ریزی جهت رزرو وقت ملاقات، اولین جلسه ویزیت معمولا نقش مهمی در تصمیم‌گیری نهایی و تعیین درستی و یا عدم درستی انتخاب بیمار دارد. در طول جلسه ملاقات از سوال کردن درخصوص سابقه و تجربه پزشک در زمینه مشکل خود هیچ واهمه‌ای نداشته باشید. نگرانی‌های بیماران موجب می‌شود تا پزشکان بهترین روش و رویکرد را اتخاذ کنند. بهتر است از مهارت‌های ارتباطی و شیوه درمان پزشک یادداشت برداری کرد. نحوه پاسخ پزشک به سوال‌های بیمار موجب اطمینان خاطر بیمار می‌گردد. تمام روش‌های ذکر شده در تصمیم‌گیری بیمار کمک شایانی می‌کند. انتخاب پزشک متخصص نباید بدون تحقیق و نسنجیده صورت گیرد. مشاوره با خانواده و دوستان، مشاوره با پزشک اولیه و مراجعه به نکاتی که در این مقاله معرفی کردیم کمک فراوانی به انتخاب متخصص پوست مناسب می‌کند.

لزوم مراجعه به متخصص پوست


وجود مشکلات پوستی رایج طبیعتا از زیبایی ظاهر کاسته، موجب تضعیف اعتماد به‌نفس شده و درنهایت فرد را وادار به مراجعه به متخصص پوست می‌کند. نکته‌ای که باید خاطرنشان کرد این است که امروزه از طریق روش‌های درمانی غیرتهاجمی می‌توان بسیاری از مشکلات زیبایی را برطرف کرد. گاهی‌اوقات نگرانی درخصوص آکنه، جای جوش و یا پسوریازیس، خال مشکوک، زگیل، رفع چین و چروک، رفع لکه‌های ناشی از پیری و یا تست سرطان پوست بیمار را مجبور به مراجعه به یک متخصص زیبایی می‌کند. لازم به ذکر است که معاینه کل بدن به‌صورت بصری باید حداقل سالی یک‌بار انجام شود. برخی مواقع بیمارجهت بهبود ظاهر و زیباترشدن چهره خود ممکن است به متخصص پوست مراجعه کند. درمان های مختلفی که توسط متخصصین پوست انجام می‌شوند شامل: برجسته کردن لب و گونه، زاویه‌دار کردن صورت، لاغری صورت، لیفت صورت، رفع غبغب، لاغر کردن بازو و ران می‌باشد. همانطور که قبلا اشاره کردیم پزشکان متخصص پوست می توانند بسیاری از مشکلات پوستی را درمان کنند، حالت ارتجاعی پوست را بهبود بخشیده و درکل بسیاری از نواقص پوستی را اصلاح نمایند. هدف از تمام روش‌های درمان زیبایی ایجاد حس بهتر و افزایش اعتماد به‌نفس بیماران است.

روش‌های درمانی بکاررفته توسط متخصص پوست


از آن‌جایی که پوست بزرگ‌ترین ارگان بدن است، متخصصین پوست جهت رفع مشکلات پوستی معمولا از انواع مختلف درمان‌ها استفاده می‌کنند. یک متخصص پوست مجرب و دوره‌دیده ممکن است در اصلاح مشکلاتی چون: چین‌وچروک، خشکی پوست و جوش‌های ناشی از استعمال ریش‌ تراش به یک روش‌ درمانی مجزا متوسل شده و یا ترکیبی از روش‌های درمانی را بکار ببرد. روش‌های درمانی بکار رفته توسط متخصصین پوست شامل:

بوتاکس

تزریق بوتاکس با شل کردن موقت عضلات موجب کاهش شیارها و چروک ‌های پوست شده و از طرفی از شکل‌گیری خطوط و چروک‌های جدید در پوست پیشگیری می‌کند. تزریق بوتاکس معمولا به پیشانی، ناحیه بین ابروها، گوشه‌های چشم و اطراف چانه صورت می‌گیرد.

ژل‌

تزریق ژل‌ها یا به‌عبارتی پرکننده‌های پوستی ازجمله ژوویدرم و رستیلن تاثیر فراوانی در درمان موارد مختلف از جمله، حجیم‌سازی، رفع چین‌ و چروک و جای زخم دارد.

مزوتراپی

مزوتراپی نوعی درمان زیبایی است که بدون جراحی و از طریق تزریق انجام می‌شود. هدف از مزوتراپی کاهش مشکلاتی چون سلولیت، اضافه وزن، تغییر شکل بدن و جوان سازی صورت و گردن است. مزوتراپی از طریق تزریقات متعددی که حاوی انواع مختلف داروهای تایید شده سازمان غذا و داروی آمریکا، ویتامین‌ها و مواد معدنی است صورت می‌گیرد.

کربوکسی تراپی

منظور از کربوکسی تراپی، تزریق گازکربنیک در زیر پوست به‌منظور کاهش خطوط بدن و درمان سلولیت است. گاهی‌اوقات کربوکسی تراپی با افزایش اکسیژن رسانی و رفع مشکلات عروقی تاثیر فراوانی در درمان تیرگی دور چشم دارد.

سابسیژن

سابسیژن نوعی روش درمانی ساده است که جهت رفع جای جوش از سطح پوست انجام می‌شود. سابسیژن با کمک ابزار خاص شبیه به کانولا و یا سوزن‌های مخصوص صورت می‌گیرد. در این روش، به منظور از بین بردن بافت اسکار موجود در زیر اسکار تزریق به زیرپوست انجام می‌شود.

میکرودرم

میکرودرم نوعی روش درمانی غیرتهاجمی است که به‌تدریج موجب نرمی، روشنی و جوان‌سازی پوست می‌شود.

هایفو

هایفو یکی از روش های درمانی است که با کمک امواج اولتراسوند صورت می‌گیرد. هایفو با تحریک کلاژن در عمیق‌ترین لایه عضله موجب بالا بردن و سفت‌شدن پوست‌های شل و آویزان می‌شود. هایفو تنها سیستم مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا است که به سفت‌شدن و بالارفتن پوست گردن و صورت کمک فراوانی می‌کند. شایان ذکر است که این روش بدون نیاز به استراحت و بستری شدن انجام می‌شود. درحال حاضر هایفو تنها دستگاه درمانی غیرتهاجمی شناخته شده‌ است.

ویواسه

ویواسه درحقیقت نسل جدید دستگاه‌های میکرودرم و جوان‌سازی است. ویواسه با تلفیق مزایای مثبت میکرودرم و انرژی رادیوفرکوئنسی علاوه‌بر تولید کلاژن و الاستین تاثیر به‌سزایی در سفت شدن پوست دارد. نتایج حاصل از درمان ویواسه از آن‌جایی که باعث جوان‌سازی، نرم‌تر و صاف‌تر شدن ساختار پوست می شود خیلی سریع قابل مشاهده بوده و ماندگاری بالایی دارد.

آر اف

جوانسازی پوست با آر اف که به روش زیباسازی غیرجراحی معروف است روشی سالم و موثر است که با انقباض سریع کلاژن منجربه سفت‌شدن و جوان‌سازی پوست صورت، گردن، شکم، بدن و به‌ویژه دست‌ها و زانوها می‌شود. از دیگر مزایای آر اف می‌توان به رفع سلول‌های چربی در نقاط مختلف بدن اشاره کرد.

لیزر درمانی

لایه‌برداری پوست و رفع موهای زائد از درمان‌های زیبایی است که با کمک لیزرها انجام می شود. لیزرها به 2 صورت سایشی و غیر سایشی انجام می‌شوند. لیزرهای سایشی موجب برداشت لایه فوقانی پوست می‌شوند و لیزرهای غیرسایشی که کمتر تهاجمی هستند با کمک گرمای حاصل از لیزر و تحریک سلول‌ها درنهایت منجربه بهبود کلاژن نهفته پوست می‌شوند.

اسامی بهترین پزشکان پزشک پوست و مو در تهران


لیستی از اسامی بهترین پزشکان دکتر پوست و مو در تهران به همرا ه آدرس و تلفن آن ها می توانید در ادامه این مطلب مشاهده کنید :

دکتر دادوند- دکتر پوست و مو
تلفن تماس: 22547410
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 3 – شریعتی – خ. یخچال – تقاطع خ. هدایت – بیمارستان هدایت


دکتر حسین جوشش- دکتر پوست و مو
شماره تماس: 44208706
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 2 – مرزداران – بین دانش و سرسبز – جنی داروخانه معین زاده – پ. 2014


دکتر فرزانه خاکی- دکتر پوست و مو
تلفن تماس: 88907664
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 6 – میرزای شیرازی – نرسیده به خیابان بهشتی (عباس آباد) – پ. 304


دکتر داوود مقامی

تلفن تماس: 22778000
آدرس: تهران ، پاسداران ، ابتدای بوستان 8 ، پلاک 146 ، طبقه 3 ، واحد 5 ،کلینیک تخصصی سیب سرخ


دکتر کامران جزایری- پزشک پوست و مو
شماره تماس: 88766626
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 4 – تهرانپارس – فلکه دوم – خ. جشنواره – روبروی فرهنگسرای اشراق – خ. درختی – درمانگاه جشنواره


دکتر مجید درودیان- پزشک پوست و مو
تلفن تماس: 66888392
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 10 – آزادی – نبش خ. آذربایجان – ساختمان پزشکان شفا – پ. 476 – ط. 2


دکتر محمدرضا اکبری- پزشک پوست و مو
تلفن تماس: 88771788
آدرس کلینیک: تهران- خ وليعصر- پايين تر از ميدان ونك- جنب مركز تجاري خورشيد- ساختمان 1266(پلاك جديد 2542) ط1- واحد1


دکتر احمد خوشنویس – دکتر پوست و مو
تلفن تماس: 88759088
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 7 – مطهری (تخت طاووس) – روبروی خیابان سلیمان خاطر (امیر اتابک) – خ. پارسا – خ. صحاف زاده – پ. 54 – ط. 1


دکتر فهیمه عابدی منش- پزشک پوست و مو
تلفن تماس: ۸۸۳۶۱۳۴۳
آدرس کلینیک: تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، خیابان شهید نوانی، پلاک ۲۶، طبقه ۲، غربی۲


دکتر حسین بخشی- دکتر پوست و مو
شماره تلفن: 22896122
آدرس مطب: تهران – منطقه 4 – شریعتی – روبروی پارک شریعتی – ک. اتوبانک – پ. 73 – و. 4


دکتر حسین دانایی- پزشک پوست و مو
تلفن تماس: 22252701
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 3 – میرداماد – نرسیده به خ. شریعتی – پ. 3 – ط. 2 – و. 8


دکتر مهرناز دانش – دکتر پوست و مو
تلفن تماس: 88956728
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 6 – کارگر شمالی (امیرآباد) – نرسیده به پمپ بنزین – پ. 269 – ساختمان پزشکان امیرآباد – طبقه همکف


دکتر مریم خالقی- دکتر پوست و مو
تلفن تماس: 88363738
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 2 – بلوار دریا – بالاتر از خیابان مطهری – پ. 164 – ط. زبرین


دکتر ولی اله خسروجردی- پزشک پوست و مو
تلفن تماس: 77816111
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 8 – دماوند – خ. سبلان جنوبی – بعد از چهارراه انصارالحسین – درمانگاه فرهنگیان


دکتر مصطفی مهدوی نیا- پزشک پوست و مو از دانشگاه تهران
تلفن تماس: 02122148834
آدرس:تهران،سعادت آباد«مجد» ، میدان کاج،به سمت علامه ،خیابان مجد،مرکز جراحی سعادت آباد، طبقه دوم


دکتر حمید خطیبی – دکتر پوست و مو
تلفن تماس: 22568116
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 4 – پاسداران – بوستان 6 – پ. 92


دکتر مهین خلیل زاده- دکتر پوست و مو
تلفن تماس: 22702717
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 1 – م. تجریش – خ. شهرداری – پ. 86 – و. 2


دکتر رامین بختیاری- پزشک پوست و مو
شماره تلفن: 77536938
آدرس مطب: تهران – منطقه 7 – سهروردی جنوبی – نرسیده به بهار شیراز – پ. 4 – ط. همکف – کلینیک بهار


دکتر مرتضی حیدری- دکتر پوست و مو
تلفن تماس: 6-44520582
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 21 – تهرانسر – بلوارلاله – درمانگاه خیریه قوامین


دکتر مهران حیدری سراج- دکتر و مو
تلفن تماس: 9-88966130
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 6 – فلسطین – خ. ایتالیا – بیمارستان مصطفی خمینی


دکتر آرش خسروی- دکتر پوست و مو

تلفن تماس: 22118356
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 2 – م. کاج – خ. سرو غربی – ساختمان پزشکان سینا – و. 14


دکتر ناهید داداش زاده – پزشک پوست و مو
تلفن تماس: 22617301
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 3 – شریعتی – جنب بیمارستان ایرانمهر – ک. افسر – ساختمان پزشکان بزرگمهر – پ. 10


دکتر مریم خدادوست- دکتر پوست و مو
تلفن تماس: 88269199
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 2 – کوی نصر (گیشا) – جنب داروخانه کیهان – پ. 21


دکتر جاوید حسینی- پزشک پوست و مو
تلفن تماس: 44079036
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 5 – بزرگراه کاشانی – خ. گلستان شمالی – ساختمان پزشکان 1


دکتر فرشاد حسینی- دکتر پوست و مو
تلفن تماس: 22726473
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 1 – ولیعصر – نرسیده به م. تجریش – بن بست سرشار – ساختمان پزشکان – ط. 1


دکتر مهرداد خورشاد- دکتر پوست و مو
تلفن تماس: 88202983
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 3 – م. ونک – نبش ک. 18 – پ. 2451


دکتر نیلوفر حایری فر- دکتر پوست و مو
تلفن تماس: 22688451
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 1 – شریعتی – بالاتر از پل رومی – خ. موسیوند – خ. کریمی – پ.0 18


دکتر صدیقه حجتی- پزشک پوست و مو
تلفن تماس: 22254664
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 3 – دستگردی (ظفر) – نرسیده به خیابان نفت شمالی – پ. 172 – ط. 2


دکتر نادر جودکی- دکتر پوست و مو
شماره تماس: 44453936
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 5 – بزرگراه اشرفی – ضلع جنوبی داروخانه گل سنگ – ط. 1 – و. 5


دکتر شعله حافظ – پزشک پوست و مو
شماره تماس: 88680754
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 2 – سعادت آباد – خ. علامه طباطبایی جنوبی – خ. 34 مرکزی – پ. 4 – ط. 2 – و. 5


دکتر فرهاد حافظی- دکتر پوست و مو
شماره تماس: 6-88770031
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 3 – ولیعصر – خ. یاسمی – بیمارستان سوانح سوختگی مطهری


دکتر علی جواهریان – دکتر پوست و مو
شماره تماس: 33800584
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 15 – افسریه – 20 متری – نبش خیابان 15 متری دوم – روبروی کفش آذین – مجتمع ولیعصر – و. 2


دکتر حمیرا حسینی- پزشک پوست و مو
تلفن تماس: 44073565
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 5 – بزرگراه کاشانی – بعد از پل ستاری – ایستگاه شاهین جنوبی – ساختمان لاله – پ. 1 – ط. 1


دکتر منیر جعفری- دکتر پوست و مو
شماره تماس: 44223847
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 2 – بزرگراه اشرفی اصفهانی – بالاتر از مرزداران – ساختمان پزشکان اردلان – و. 105


دکتر الهام مکرمی- دکتر پوست و مو
شماره تلفن: 88060334
آدرس مطب: تهران – منطقه 6 – شيرازي جنوبي – خيابان عليخاني – كينيك ونك پارك


دکتر بابک جلالی- دکتر پوست و مو
شماره تماس: 88068364
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 6 – سید جمال الدین اسد آبادی – بعد از خیابان 43 – ساختمان ظفر – ط. 3 – و. 14


دکتر سپیده تهرانی- پزشک پوست و مو
شماره تماس: 88788919
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 3 – آفریقا – نبش خیابان سرو – پ. 101 – ط. 3 – و. 19


دکتر محمد توسلیان- پزشک پوست و مو
شماره تماس: 88042372
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 3 – ونک – خ. سئول – گروه پزشکی 110 – پ. 10


دکتر سعید پیروزی- دکتر پوست و مو
شماره تلفن: 33348036
آدرس مطب: تهران – منطقه 13 – دماوند – نرسیده به میدان امام حسین – بیمارستان بوعلی


دکتر افسر حدادیان- پزشک پوست و مو
تلفن تماس: 44662939
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 5 – شهرک اکباتان – فاز 1 – بالاتر از سه راه مخابرات – ساختمان برج سبز – ط. 3 – و. 14


دکتر سیامند توکل- دکتر پوست و مو
شماره تماس: 22225399
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 3 – ظفر – بین نفت و مدرس – پ. 194 – و. 1


دکتر محمدرضا توکلی- دکتر پوست و مو
شماره تماس: 44220481
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 2 – ستارخان – بین پل یادگار و چهارراه خسرو – جنب داروخانه آلستوم – پ. 870


دکتر صباح جابری- دکتر پوست و مو
شماره تماس: 33957979
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 12 – پامنار – ک. صدیق – پ. 5 – درمانگاه انصار الحسین


دکتر شیوا جمشیدی- پزشک پوست و مو
شماره تماس: 44007086
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 5 – بزرگراه کاشانی – ایستگاه مهران – ساختمان پزشکان 85 – و. 10


دکتر مهدی پیله ور – دکتر پوست و مو
شماره تلفن: 22686429
آدرس مطب: تهران – منطقه 1 – الهیه – خ. فرشته – خ. خزر شمالی – نبش کوچه تایر – پ. 14 – و. 5


دکتر رویا تقی پور- دکتر پوست و مو
شماره تلفن: 88281236
آدرس مطب: تهران – منطقه 2 – بزرگراه جلال آل احمد – روبروی پاتریس لومومبا – پ. 113


دکتر زهره تهرانچی- پزشک پوست و مو
شماره تلفن: 22058587
آدرس مطب: تهران – منطقه 3 – آفریقا – نبش کوچه تندیس – ساختمان 142 – ط. 2 – و. 6


دکتر ستاره تهرانی- دکتر پوست و مو
شماره تلفن: 22600002
آدرس مطب: تهران – منطقه 3 – شریعتی – خ. خاقانی – نبش عطاری مقدم – بیمارستان جواهری
728


دکتر محسن پاکزاد- پزشک پوست و مو
شماره تلفن: 22098373
آدرس مطب: تهران – منطقه 2 – سعادت آباد – بالاتر از میدان کاج – روبروی بیمارستان مدرس – ساختمان پلیکان – ط. 3 – و. جنوبی


دکتر هاشم پرویزی- دکتر پوست و مو
شماره تلفن: 22862427
آدرس مطب: تهران – منطقه 3 – سیدخندان – بن بست خیام – ساختمان سینا – ط. سوم – و. 7


دکتر بلیغی – پزشک پوست و مو
شماره تلفن: 9-55630668
آدرس مطب: تهران – منطقه 12 – م. وحدت اسلامی – ک. رازی – بیمارستان رازی


دکتر بهرام بهدادی- دکتر پوست و مو
شماره تلفن: 66084494
آدرس مطب: تهران – منطقه 10 – آزادی – نرسیده به آذربایجان – پ. 340 – ط. 2


دکتر ناهید بهرامی- دکتر پوست و مو
شماره تلفن: 88882007
آدرس مطب: تهران – منطقه 3 – گاندی – خ. بیستم – پ. 14 – ط. 3 – و. 8


دکتر افسون بدری- پزشک پوست و مو
شماره تلفن: 22704977
آدرس مطب: تهران – منطقه 1 – ولیعصر – بالاتر از ظفر – پ. 1777 – برج فردوس – ط. 3 – و. 15


دکتر مسعود داودی- پزشک پوست و مو
تلفن تماس: 88873000
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 3 – ولیعصر – بالاتر از توانیر – خ. شاهین – پ. 10 – کلینیک به سیما


دکتر برزگری- دکتر پوست و مو
شماره تلفن: 22267206
آدرس مطب: تهران – منطقه 3 – شریعتی – بالاتر از ظفر – روبروی بیمارستان ایرانمهر – ک. مرشدی – ساختمان کیانمهر


دکتر زهرا توفیقی- پزشک پوست و مو
شماره تماس: 44070871
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 5 – بزرگراه کاشانی – نبش گلستان – ساختمان پزشکان 1


دکتر مهری پاکدل- پزشک پوست و مو
شماره تلفن: 88678400
آدرس مطب: تهران – منطقه 3 – میرداماد – بین آفریقا و مدرس – ضلع شمالی زیر پل – پ.


دکتر ایران ایرانپور- دکتر پوست و مو
شماره تلفن: 88828173
آدرس مطب: تهران – منطقه 6 – قرنی – نرسیده به کریم خان – پ. 161


دکتر علی نیک زاد – پزشک پوست و مو
شماره تلفن: 77413750
آدرس مطب: تهران – منطقه 3 – آفریقا – تقاطع میرداماد – ضلع جنوب شرقی – ط. فوقانی داروخانه جردن


دکتر منیژه باقری- دکتر پوست و مو
شماره تلفن: 22321020
آدرس مطب: تهران – منطقه 4 – استاد حسن بنا شمالی – شمس آباد – خ. ریحانی – چهار راه نعیم – پ. 51


دکتر نسرین گل محمدی- پزشک پوست و مو
تلفن تماس: 88269826
آدرس مطب: تهران – منطقه 2 – كوي نصر (گيشا) – خيابان فروزانفر – پلاك 18


دکتر رضا نیاکان – پزشک پوست و مو
شماره تلفن: 22076699
آدرس مطب: تهران – منطقه ۲ – سعادت آباد – بالاتر از میدان کاج – نبش خیابان هشتم – پلاك ۱۵ – طبقه همکف


دکتر حسین بخشی- دکتر پوست و مو
شماره تلفن: 33758435
آدرس مطب: تهران – منطقه 20 – شهرری – خ. امام حسین – نبش خیابان گلستان – مجتمع درمانی نبوی


دکتر کاوه امینی- پزشک پوست و مو
شماره تلفن: 88326520
آدرس مطب: تهران – منطقه 6 – قائم مقام فراهانی – ک. 24 – پ. 1 – و. 2


دکتر شعله بلاغی- دکتر پوست و مو
شماره تلفن: 22088206
آدرس مطب: تهران – منطقه 2 – سعادت آباد – علامه جنوبی – پاساژ سهیل – ط. 2 – و. 7


دکتر زهره نیک بخت- پزشک پوست و مو
شماره تلفن: 88735946
آدرس مطب: تهران – منطقه ۶ – احمدقصیر (بخارست) – پلاك ۷۹ – طبقه دوم


دکتر محمد علی نیلفروش زاده- پزشک پوست و مو
شماره تلفن: 88793928
آدرس مطب: تهران – منطقه ۳ – آفریقا (جردن) – تقاطع میرداماد – ضلع جنوب شرقی – طبقه فوقانی داروخانه جردن


دکتر سعید هاشمی- دکتر پوست و مو
شماره تلفن: 22922510
آدرس مطب: تهران – منطقه ۳ – ميدان مادر (محسنی) – پلاك ۹۱ – واحد ۴


دکتر فرهاد امینی- پزشک پوست و مو
شماره تلفن: 88965443
آدرس مطب: تهران – منطقه 6 – بلوار کشاورز – ک. رویان – پ. 75 – ط. همکف


دکتر مژگان ایگدر- پزشک پوست و مو
شماره تلفن: 22132674
آدرس مطب: تهران – منطقه 2 – م. کاج – سرو شرقی – ساختمان سعادت – پ. 78 – ط. 1 – و. 10


دکتر محمد مشیر- دکتر پوست و مو
شماره تلفن: 88766331
آدرس مطب: تهران – منطقه 7 – بهشتي (عباس آباد) – خيابان صابونچي (مهناز) – ساختمان پزشكان ايران پزشك – طبقه سوم


دکتر اصغر مسعودی- پزشک پوست و مو
شماره تلفن: 22084636
آدرس مطب: تهران – منطقه 2 – شهرك قدس (غرب) – بلوار پاك نژاد – خيابان مطهري – مجتمع آيدين – پلاك 10


دکتر فرهاد ملک زاده- پزشک پوست و مو
شماره تلفن: 9-333348036
آدرس مطب: تهران – منطقه 13- دماوند – نرسيده به ميدان امام حسين – بيمارستان بوعلي


دکتر فرینار ملکی- پزشک پوست و مو
شماره تلفن: 22096069
آدرس مطب: تهران – منطقه 2 – ميدان كاج – خيابان سروغ غربي – كوچه صدف – برج هرمزان – طبقه اول – واحد 2


دکتر پریسا توافقی- پزشک پوست و مو
شماره تماس: 22644608
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 3 – بالا تر از دو راهی قلهک – ساختمان پزشکان 1365 – طبقه 2 – واحد 15


دکتر حمیرا مستفید – پزشک پوست و مو
شماره تلفن: 22071824
آدرس مطب: تهران – منطقه 2 – سعادت آباد – خيابان سرو غربي – نبش خيابان بخشايش – ساختمان پزشكان – طبقه همكف – واحد 2


دکتر سهیلا نصیری- دکتر پوست و مو
شماره تلفن: 77435250
آدرس مطب: تهران – منطقه ۱۴ – پیروزی – روبروی خیابان سوم نیروی هوایی – پلاك3 ۸۸


دکتر تورج مکرمی- پزشک پوست و مو
شماره تلفن: 88719351
آدرس مطب: تهران – منطقه 6 – مطهري (تخت طاووس) – تقاطع خيابان ميرزاي شيرازي – ساختمان 111 – طبقه سوم


دکتر پروین ندیم- دکتر پوست و مو
شماره تلفن: 33338071
آدرس مطب: تهران – منطقه ۱۳ – پیروزی – چهارراه کوکاکولا – پلاك ۴۸۲ – طبقه سوم


دکتر پروین منصوری- پزشک پوست و مو
شماره تلفن:9-66581551
آدرس مطب: تهران – منطقه 6 – بلوار كشاورز – بيمارستان امام خميني


دکتر زهرا حلاجی- دکتر پوست و مو
تلفن تماس: 9-55630668
آدرس کلینیک: تهران – منطقه 12 – م. وحدت اسلامی – ک. رازی – بیمارستان رازی